понеділок, 25 січня 2021 р.

Літературний конкурс «Коронація слова» — 2020-2021

 


Тетяна та Юрій Логуші запрошують надсилати рукописи на Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» — 2020-2021.
Прийом рукописів триває по 1 грудня поточного року (*якщо рукопис був надісланий після 1 грудня поточного року, він автоматично буде включений до конкурсних творів наступного року).
Твори на Конкурс можна подавати двома способами: або як і раніше надсилати конверт Укрпоштою; або листом на електронну адресу (е-мейл) номінації.

ПРАВИЛА ТА РЕГЛАМЕНТ КОНКУРСУ

1. На конкурс «Коронація слова — 2020-2021» (далі — Конкурс) приймаємо написані українською мовою рукописи творів (далі — твори) за такими номінаціями:

Романи
Пісенна поезія
Кіносценарії
П’єси
Конкурс малої прози «Як тебе не любити…»
«Правосуддя»

Умови подання рукописів до кожної окремої номінації читайте, натиснувши на її назву (вище).
2. На Конкурс подаються тільки ОРИГІНАЛЬНІ твори, які раніше не друкувалися, не виконувалися публічно, не фільмувалися та не оприлюднювалися (зокрема через Інтернет), права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів Конкурсу на Церемонії нагородження переможців.(Інсценування, адаптації для театру та кінотвори інших авторів членами журі розглядатися не будуть).
3. Щоб надіслати рукопис, обирайте зручнішу для себе форму подання: традиційну, як і в минулі роки УКРПОШТОЮ, або надсилайте рукопис на eлектронну адресу Конкурсу на відповідну номінацію.(Якщо поданий на e-mail рукопис не відповідає вимогам Конкурсу, він не буде включений до складу учасників).
4. Результати Конкурсу визначає авторитетне журі. Переможці оголошуються на Церемонії нагородження та висвітлюються в засобах масової інформації.З огляду на велику кількість поданих рукописів, твори не рецензуються та не повертаються (залишайте в себе копію), листування з авторами не здійснюється.
5. Твори переможців Конкурс пропонує видавництвам, кінопродюсерам, кіностудіям, театрам, композиторам, з якими автори особисто домовлятимуться надалі про умови співпраці.
6. Конкурс не спонсорує подальшу долю твору. Конкурс може надавати додаткову промо-підтримку (презентації, форуми, прес-конференції, промо-тури, автограф-сесії тощо) для книг, фільмів, вистав, пісень, що будуть створені за конкурсними творами, на яких розміщено логотип Коронації слова.
7. Автор може подавати свої твори на Конкурс повторно до моменту отримання Першої премії в тій номінації, на яку подається та має право й надалі подавати твори на номінації, в яких не отримував Першу премію.
Для володарів Перших премій проводиться окремий конкурс – «Гранд Коронація 2020-2021» кожні 5 років. Наступна «Гранд Коронація» відбудеться в 2021 році.
8. Переможці Конкурсу отримують оголошені грошові премії (з яких вираховуються податки). Згідно з законом України «Про захист персональних даних» автори надають організаторам необхідні документи.
9. Конкурс розглядає всі подані твори як такі, що захищені авторським правом.У випадку адаптації, інсценування творів інших авторів необхідний дозвіл автора первинного тексту.
Примітка. Реєстрація (передача) авторських прав на твори є повноваженнями авторів творів та здійснюються авторами незалежно від конкурсу. Допомогу в реєстрації авторських прав Ви можете отримати в юридичного партнера конкурсу — Юридичної фірми «Гелон» тел.: + 38 (044) 592-85-45

Спеціальні Відзнаки:

від Софії Філоненко за найкращу рецензію на «коронований твір»
від Олени Осмоловської за кращі Інклюзивні оповідання «Terra інклюзія» (koronatsiya.inclusion@gmail.com);
відзнака Володимира Івасюка.
вибір видавця, вибір режисера, вибір композитора;
«Найглибше та найґрунтовніше дослідження історії свого роду» в публіцистичному, науковому чи журналістському стилі, доповнене генеалогічним деревом і фотографіями, від Лесі Воронюк та Всесвітнього дня вишиванки;
переклад українських творів іноземними мовами;
переклад українською мовою зарубіжних хітів з дотриманням авторських прав та договорів;
міжнародний вибір (твори від українців, що живуть за кордоном);
«Золотий Пістоль» Андрія Кокотюхи за найкращий гостросюжетний роман (детективний, пригодницький, авантюрний, трилер, хорор);
від Олександра Вільчинського за кращий твір на воєнну тематику;
від Тараса Демкури за кращий твір про житття та творчість Йогана Георгія Пінзеля;
від Дари Корній та Тали Владмирової «Сучасне українське фентезі»;
від Ніки Ніколео та Львівського жіночого клубу за найкращий твір про кохання;
від Ольги Бондар за відверте та зворушливе висвітлення соціальної проблеми в романі;
конкурс кримськотатарської сучасної прози та поезії «Sözün küçü — Сила слова» (у партнерстві з Ісламським культурним центром м. Києва);
від Бердянського державного педагогічного університету за кращий «мариністичний» твір.


1 коментар:

  1. Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744.......

    ВідповістиВидалити