середа, 27 вересня 2023 р.

 Бібліотека пропонує книгу Гільєма Балаге „Мессі”,  придбану в рамках Програми розвитку культури  області на 2021-2023 роки. 

Ця книга для всіх шанувальників футболу!


У книзі представлено погляд на життя і кар'єру Ліонеля Мессі, одного з найвеличніших футболістів всіх часів. Футбольний журналіст Гільем Балага взявся розповісти світу, про те як легендарний гравець Барселони зумів підкорити світ спорту. Будучи сімнадцятирічний аргентинським хлопцем Мессі потрапив в клуб Барселона і там забив свій перший командний гол, який приніс йому славу і дав старт його стрімкій і неймовірній кар'єрі. У книзі автор не тільки розповідає про досягнення футболіста, але й аналізує причини, через які він зміг добитися такого успіху.

За свою кар'єру Мессі забив безліч голів, завоював кілька престижних нагород і отримав кращий комплімент для будь-якого футболіста, коли сам Дієго Марадона визнав його незаперечний талант і назвав своїм наступником. Це історія одного з кращих гравців у світі футболу з багатомільйонною фанатською базою по всьому світу, і який завжди грає з посмішкою на обличчі в одному з найбільших клубів світу.

Чому варто прочитати книгу «Мессі» Гільема Балаге?

«Мессі» - це біографія геніального футболіста клубу Барселона, гравця який підкорив Дієго Марадону. І хоча ім'я Ліонеля Мессі відомо у всьому світі, про його життя відомо дуже мало. Автор книги намагається зрозуміти, як хлопчик з Аргентини зміг підкорити весь світ і стати одним з найкращих гравців усіх часів. Завдяки тому, що Балаге мав можливість поговорити із багатьма людям знайомими з Мессі, його книга вийшла дуже переконливою і чесною.

Немає коментарів:

Дописати коментар