вівторок, 5 вересня 2023 р.

 Бібліотека рекомендує книгу Андрія Любки „Щось зі мною не так”, придбану в рамках Програми розвитку культури і мистецтв області на 2021-2023 роки. 


«Щось зі мною не так» - це книжка, яка відкриває перед читачем світ пригод, настроїв, реальних історій та автобіографічних вигадок. Це універсальний порадник і атлас туристичних маршрутів, які переплітаються з незвичними ситуаціями та непередбачуваними подіями.

У цих текстах свідки Єгови п'ють коньяк, Мілан Кундера опиняється в басейні, а водії «мерседесів-спринтерів» женуться за каретами швидкої допомоги. Автор майстерно переносить читача у світ абсурдності, де реальність поєднується з несподіваними ситуаціями та неординарним гумором. Це книга, яка здатна викликати сміх, змусити задуматися та підібрати ключі від розуміння життя.

У книзі можна знайти й меланхолійні моменти, які змусять задуматися над сенсом і ходом своїх думок. Автор здатний вразити глибиною своїх спостережень і відтворити на сторінках книги різноманітні настрої. Крім того, «Щось зі мною не так» є джерелом пізнавальної інформації, яка допоможе відкрити нові туристичні маршрути та перейнятися духом подорожей.

Для всіх, хто насолоджувався попередніми збірками Андрея Любки «Спати з жінками» і «Саудаде», книга «Щось зі мною не так» стане відкриттям на новий рівень літературного досвіду. Читачі можуть очікувати захоплюючих емоцій та неочікуваних зворотів подій. 

Автор обіцяє лайкати відгуки про книгу в соціальних мережах, тож читачі можуть поділитися своїми враженнями та отримати відповідь від самого автора!

Книга «Щось зі мною не так» Андрея Любки - це захоплива подорож у світ абсурду, настроїв і реальності. Вона пропонує читачеві меланхолійні моменти, веселий гумор та пізнавальні історії. Це продовження успішних збірок автора, яке неодмінно заслуговує на популярність і захоплені відгуки від читачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар