понеділок, 7 жовтня 2019 р.

Літературний конкурс „Гранослов 2020”

Оголошується прийом електронних робіт на міжнародний молодіжний літературний конкурс «ГРАНОСЛОВ-2020»


Прийом робіт триватиме три місяці: з 19 вересня до 19 грудня 2019 року включно. Переможці будуть оголошені у квітні, а урочисте вручення нагород заплановане на червень 2020 року.


До участі в конкурсі допускаються твори громадян України та іноземців віком від 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи), які пишуть українською мовою. Автори, що пишуть іншими мовами, можуть подавати свої творчі роботи в українському перекладі. Не приймаються роботи переможців попередніх років та членів НСПУ.
— Конкурс проводиться у п’яти номінаціях:

1) «Поезія» — добірки віршів, романи у віршах, поеми тощо. В одному рукописі дозволяється компонувати твори різних жанрів. Розміщення поезій – кожен вірш із нової сторінки.
2) «Проза і драматургія» — романи, повісті, оповідання, есе, нариси, драматичні твори великого та малого обсягу. В одному рукописі можуть бути присутні або прозові, або драматичні твори.
3) «Літературно-критичні есеї та статті». Обсяг конкурсної роботи повинен мати не більше 10 сторінок (параметри тексту такі ж, як і для інших номінацій).
4) «Переклади» — проза, поезія, драматургія. Перекладати можна як з української на інші мови, так і навпаки.
5) «Визвольна боротьба українців від часів козацтва до сьогодення» — номінація від видавця Марка Мельника (видавництво «Холодний Яр»), партнера конкурсу. До номінації приймаються великі прозові твори або збірники творів малих форм на тему боротьби проти загарбників у різні часи існування української нації, включно з нинішніми подіями на східному фронті.
— Рукопис, де зібрано твори малих форм, повинен мати загальну назву і бути концептуально цілісним. До одного рукопису не дозволяється вміщувати твори, що належать до різних номінацій (наприклад, прозові та поетичні).
 Переможці та дипломанти конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками. Рукописи переможців конкурсу рекомендуються до видання окремими книгами, кращі твори дипломантів та учасників – у зведеному альманасі. Кращі роботи авторів номінації «Літературно-критичні есеї та статті» будуть видані у вигляді колективної збірки (за наявності необхідної кількості матеріалу).
Роботи надсилати за адресою: granoslov_nspu@ukr.net


Немає коментарів:

Дописати коментар