четвер, 8 лютого 2024 р.

 Щиро вдячні Юлії Залізняк, нашій читачці з Миколаєва, яка подарувала бібліотеці книгу Орести Осійчук „Абрикосова книгарня”.


 Ця книга користується підвищеним попитом серед користувачів, але, на жаль, її ще не було в нашому фонді. Відтепер, після обробки книги, всі охочі зможуть отримати її у Відділі художньої літератури.

Ореста Осійчук — українська письменниця, авторка циклу романів «АЙХО», володарка першої премії міжнародного конкурсу «Коронація cлова» й відзнаки «Найкращий дебют» порталу «БараБука», лауреатка Всеєвропейського конвенту «Єврокон».

Марія Фариняк через злидні змушена віддати сина, дев’ятирічного Михайла на виховання родичам покійного чоловіка: вуйкові Стефану, власникові книгарні, та цьоці Касі, суворій жінці, яка не рада появі чужої дитини в домі. Так починається історія Міська Фариняка, хлопчика початку ХХ століття, яка дивним чином переплітається з історією Михайла Фариняка, чоловіка початку ХХІ століття. Це історія дитячої дружби й недитячих зрад, родинних скелетів у шафі та любові, яка крізь століття рятує життя і без спільної крові таємниче поєднує двох однофамільців.

Немає коментарів:

Дописати коментар