середу, 14 лютого 2024 р.

 До Дня  закоханих бібліотека пропонує книгу Надін Муше і Валері Комб „Поговоримо про любов. 9-11 років. Я, кохання та дружба”, отриману завдяки Французькому інституту в Україні.

Діти природно цікавляться власним тілом і сексуальністю. Книга розповість про закоханість, дружбу, зміни в тілі у період статевого дозрівання, дасть корисні поради, які спростять перехідний вік.

Книга розкриває тему стосунків ще глибше. Діти дізнаються більше про зміни, що відбуваються в їхньому тілі та психіці, про дружбу та кохання, прийняття себе і появу дітей. А також про заборони сексуального життя.

Якісна розвивальна книга для молодшого і середнього шкільного віку – чудовий подарунок кожному хлопцю чи дівчині, що готуються вступити до підліткового віку.

Ця книжка – третя частина неймовірної серії про стосунки «Поговоримо про любов». Перша книга адресована малюкам від 3 років, друга – молодшим школярам 6 – 8 років. Наступна частина буде для підлітків від 12 років. Серія втілює мрію видавництва «Каламар» виростити нове покоління українців – свідомих, вільних, обізнаних в розмаїтті людських стосунків, тих, що не соромляться природних питань фізіології та вміють зберігати власні межі. Ці чотири книжки спростять шлях дітлахів в їхнє доросле життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар