пʼятниця, 21 жовтня 2016 р.

Всеукраїнська літературна премія ім. Зореслава

Всеукраїнська літературна премія ім. Зореслава

Комісія  присудження Всеукраїнської літературної премії імені Зореслава оголошує про прийом творів на здобуття премії 2016 року.

Премію засновано Закарпатською обласною організацією Національної спілки письменників України та меценатом, відомим громадсько-культурним діячем Станіславом Аржевітіним з нагоди 70-річчя Карпатської України і 100 – річчя від дня народження поета й культурно-освітнього діяча, члена Товариства українських письменників та журналістів Підкарпатської Русі  Зореслава (Степана Сабола).
Відзнака присуджується професійним літераторам – членам Національної спілки письменників України і науковцям-дослідникам маловідомих сторінок української літератури і творчої спадщини Зореслава. Твори, відзначені іншими нагородами, до розгляду на здобуття премії не приймаються.
Документи претендентів на здобуття премії приймаються за адресою: 88000, м. Ужгород, пл. Жупанатська, 3. Закарпатська організація НСПУ, до 10 листопада 2016 року.   

Переможцям вручать диплом лауреата Всеукраїнської літературної премії  імені Зореслава та грошову винагороду. Щороку присуджуються дві премії. Нагородження лауреатів проводиться 7 грудня в Ужгороді, в музеї літератури Закарпатської обласної організації НСПУ.

Немає коментарів:

Дописати коментар