понеділок, 3 липня 2023 р.

 Бібліотека рекомендує книгу Томаса Сандоза „Прогулянка пропащих”, отриману  завдяки Французькому інституту в Україні.

Літній вечір, дорога в Альпах, автобус їде на значній швидкості. У ньому вихователька і четверо підлітків-інклюзивників: нетямуща Поліна, яка бавиться з плюшевим песиком, вважаючи, що він живий і може нажбурити їй на сукню, хтивий мрійник Б’єро, який не оминає жодної дівиці-молодиці, хворобливо запальний шанувальник музики Гун. І нарешті Люк, який добряче непокоїться й панікує через міністра.

Віднедавна цей хлопець брав активну участь у дискусійному форумі. Під чужим іменем він дещо радив міністру, що й спричинило контраверсійну реформу системи охорони здоров’я. Медіа затялися викрити віртуального гуру, який морочив і пошив у дурні посадовця. Тепер Люк має терміново знищити докази свого шахрайства.

Та чи вдасться це йому?

Про автора


Томас Сандоз народився у 1967 році в швейцарському кантоні Невшатель (Ноєнбург). Вивчав епістемологію та психологію, захистив кандидатську дисертацію в Університеті Лозанни і опублікував численні романи, монографії та есеї. Став відомим, зокрема, завдяки своїм науково-популярним статтям та культурологічним публікаціям, а також п’єсам.

У 2011 році Сандоза було нагороджено відзнакою Швейцарської фундації ім. Шіллера. Окрім літературної діяльності, письменник працює як культуртрегер, зокрема проводить заняття з творчого письма для дітей, які відстають у навчанні. 

Немає коментарів:

Дописати коментар