пʼятниця, 3 листопада 2023 р.

 Бібліотека пропонує книгу Франка Тільє „Пазл”, отриману завдяки Французькому інституту в Україні.

Франк Тильє – відомий французький письменник, сценарист, автор захоплюючих романів, детективів та трилерів. Його книги розкуповуються з величезною швидкістю, а практично кожний другий твір стає світовим бестселером. І це не дивно, адже сюжети настільки хвацько закручені, що тримають в напрузі читача до останньої сторінки.

Ілан і Хлоя — гравці із досвідом, у яких позаду чимало успішно пройдених квестів. Та цього разу на них і ще шістьох учасників чекає «Параноя» — напівмістична гра, до якої спробуй ще втрапити. Гонитва за призовими 300 000 євро відбуватиметься у будівлі покинутої лікарні для душевнохворих. Доволі швидко ігровий простір перетвориться на жахливу реальність. Повна картина залишиться неясною до самого останнього фрагмента. Ну що ж — на те він і пазл. Захопливе, моторошне, добротне чтиво з геть несподіваним фіналом від визнаного майстра жанру трилера Франка Тільє.

Книги Франка Тильє варто читати всім тим, хто любить твори, написані в жанрі жахів та вважає їх кращою літературою, яка змушує задуматись про те, що відбувається навколо.

Немає коментарів:

Дописати коментар