середу, 9 грудня 2020 р.

Закарпатська літературознавиця Олександра Ігнатович отримала літературно-мистецьку премію імені Івана Нечуя-ЛевицькогоЦією премією нагороджують митців за високохудожнє втілення в творчості українського національного характеру.

Премію було засновано Фондом культури ім. Б. Олійника. 1993 року з метою пошанування та заохочення до нових плідних творчих пошуків у розробці національно-історичної проблематики.

Серед лауреатів – відомі письменники, художники, актори, композитори. Лауреатів визначає конкурсна комісія, утворена з найбільш відомих і авторитетних діячів культури і мистецтва України.

Нагадаємо, Олександра Ігнатович – авторка книги «Літературні портрети». Також стала укладачем ґрунтовної праці незабутнього послідовника Леся Курбаса Г. Ігнатовича «Від гасниці до рампи». А книга «Синхромія» відзначена обласною премією ім. Ф. Потушняка. Фрагменти літературознавчих досліджень авторки друкувалися і в «Новинах Закарпаття».

Зазвичай у «золотій залі» Українського фонду культури відбувалося традиційне вручення премії. Але коронавірус змінив формат вручення. Дипломи лауреатам були надіслані поштою.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар