середа, 10 лютого 2021 р.

Міжнародний літературний конкурс «Гранослов»-2021

 

Стартує прийом творів на Міжнародний молодіжний літературний конкурс «Гранослов-2021». Прийом триватиме з 1 січня до 1 квітня 2021 року включно. Переможці будуть оголошені у вересні.

Правила конкурсу:

До участі в конкурсі допускаються твори громадян України та іноземців віком від 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи), які пишуть українською мовою. Автори, що пишуть іншими мовами, можуть подавати свої творчі роботи в українському перекладі. Не приймаються роботи переможців попередніх років та членів НСПУ.

Вимоги до оформлення конкурсних робіт:

обсяг від 30 до 100 сторінок для поезії та від 50 до 150 для прози;

формат сторінки — А-4;

шрифт — Times New Roman;

кегль — 12;

міжрядковий інтервал — 1;

на сторінках повинна бути нумерація;

формат — RTF, DOC, PDF.

Робота прикріплюється файлом до електронного листа. У темі листа напишіть ваше ім’я та прізвище.

Конкурс проводиться в чотирьох номінаціях:

1) «Поезія» — добірки віршів, романи у віршах, поеми тощо. В одному рукописі дозволяється компонувати твори різних жанрів. Розміщення поезій — кожен вірш із нової сторінки.

2) «Проза і драматургія» — романи, повісті, оповідання, есе, нариси, драматичні твори великого та малого обсягу. В одному рукописі можуть бути присутні або прозові, або драматичні твори.

3) «Літературно-критичні есеї та статті». Обсяг конкурсної роботи повинен мати не більше 10 сторінок (параметри тексту такі ж, як і для інших номінацій).

4) «Переклади» — проза, поезія, драматургія. Перекладати можна як з української на інші мови, так і навпаки.

Рукопис, де зібрано твори малих форм, повинен мати загальну назву і бути концептуально цілісним. До одного рукопису не дозволяється вміщувати твори, що належать до різних номінацій (наприклад, прозові та поетичні).

У разі, якщо в якійсь із номінацій немає робіт, які могли би претендувати на перемогу, то переможців у ній не визначають.

До розгляду не приймаються твори, що:

друкувалися цілком або по частинах у книгах, колективних добірках, періодичних виданнях та інших ЗМІ; рукописи, що повністю або частково вже подані на інші літературні конкурси. Твори, розміщені на особистих сторінках автора в мережі інтернет, до конкурсу допускаються;

вже розглядалися в попередні роки;

несуть у собі заклики до насилля;

принижують честь та гідність будь-якої людини;

мають антиукраїнські заклики, закликають до сепаратизму та війни;

написані нелітературною мовою, мають багато суржикових, грубих слів і лайки, що не виправдані художньою необхідністю. 

Рукописи, оформлені неналежним чином, до розгляду не приймаються. Кандидатові не повідомляється про відхилення роботи.

Про результати конкурсу отримують особисте повідомлення тільки переможці, дипломанти й учасники, чиї роботи відібрані до альманаху (у разі його видання). Інформація про результати також буде опублікована на сайті НСПУ та в газеті «Літературна Україна».


Рукописи не рецензуються.

Журі та організатори конкурсу не зобов’язані надавати авторам пояснення та обґрунтування щодо прийнятого рішення.

Склад журі конкурсу не оприлюднюється. Прізвища та контакти членів не надаються за жодним запитом із метою уникнення тиску на журі.

Переможці і дипломанти конкурсу нагороджуються дипломами. Рукописи переможців конкурсу рекомендуються до видання окремими книгами.


Роботи надсилати за адресою: granoslov_nspu@ukr.net

Немає коментарів:

Дописати коментар